Beseda se studenty v Přerově |
| 28 Březen 2011 |
|
|
| V pondělí 28. března navštíví poslankyně Lenka Andrýsová Gymnázium Jana Blahoslava a Střední pedagogickou školu v Přerově. Setká se zde se studenty Společenskovědního semináře maturitních ročníků. |


