facebookBtn      twitter   LinkedInLogo-black rssBtn snemovnaBtn

Jak přilákat investory do kraje

16 Červen 2011 Tisk PDF

Dnes jsem oslovila přední textilní firmy v republice a agenturu CzechInvest. Mnou odeslané texty emailů si může přečíst níže.

Vážená paní, vážený pane,

obracím se na Vás jako poslankyně zvolená za Olomoucký kraj. V případě, že zvažujete rozšíření výroby v brzké době, byla bych velmi vděčná vedení Vaší textilní firmy, pokud by do úvah zařadili i možnosti výroby v Olomouckém kraji. V nedávné době řada kvalitních a zkušených pracovníků v textilním průmyslu přišla o práci, obzvláště na Prostějovsku či Jesenicku. Nejenže disponují výjimečnými pracovními kvalitami, ale nabízí i konkurenční mzdové podmínky. Na pracovištích, kde působila OP Prostějov, se ještě stále nachází stroje, které by nejspíš šlo využít pro další výrobu.

Statistiku mezd najdete na těchto webových stránkách ZDE a ZDE

Budu velmi ráda, kdybyste mi napsali, co by Vás motivovalo k tomu, abyste výrobu rozšířili právě do našeho kraje.

Se srdečným pozdravem,Lenka Andrýsová

Vážená paní, vážený pane,

obracím se na Vás s prosbou o radu. Chtěla bych oslovit některé textilní podniky s informací o příležitostech v Olomouckém kraji. Konkrétně jsem měla setkání v Prostějově a napadlo mne, že bych oslovila ty, kteří chtějí rozšiřovat výrobu v textilním průmyslu. Na Prostějovsku je po krachu OP Prostějov velká nezaměstnanost. Jsou tam nicméně zkušení a kvalitní pracovníci, nižší mzdy, dokonce se v Prostějově ještě stále nachází technologie, které textilní průmysl využívá. Potřebovala bych vědět, jestli mi CzechInvest může nějak pomoci, ideálně doporučením firem, či států, které mohu oslovit. Bylo by to možné?

Se srdečným pozdravem,Lenka Andrýsová

 
Joomla SEO powered by JoomSEF