facebookBtn      twitter   LinkedInLogo-black rssBtn snemovnaBtn

Návštěva Lenky Andrýsové v Teplicích

07 Duben 2011 Tisk PDF

V pondělí 4. dubna 2011 od 12.30 hod. navštívila místopředsedkyně VV a poslankyně PS PČR Ing. Lenka Andrýsová Teplice.

Tato návštěva se uskutečnila na pozvání předsedy klubu VV Teplice. Cílem této návštěvy bylo představit teplické veřejnosti mladou političku VV, která o sobě říká: “jsem mladý člověk, kterému není lhostejná budoucnost naší země”. A to bylo na celém jejím vystoupení v Teplicích znát.

Jako první navštívila gymnázium Teplice a vysvětlila studentům organizační strukturu Poslanecké sněmovny, povídala o sobě a o své práci poslankyně. Byl jsem překvapen, jak studenti pozorně sledovali výklad a také, že pokládali dosti otázek. Taktéž nás přijal ředitel gymnázia, se kterým jsme si velmi příjemně popovídali. Dále jsme navštívili věž kostela sv. Jan Křtitele a zámek Teplice, kde nás přijala doktorka historie paní Bohuslava Chleborádová, která nás provedla zámkem a podala výklad, za což jí velmi děkuji.

Na závěr návštěvy byla beseda s občany v teplickém JazzClubu od 18.00 hod. Beseda byla velmi zajímavá, bylo hodně otázek, které směřovaly na Lenku a také na činnost VV. Lenka odpovídala velmi profesionálně a rozvážně, což se líbilo. Besedy se účastnil také poslanec VV za ústecký kraj David Kádner.

Závěrem bych chtěl říci, že návštěva Lenky Andrýsové určitě splnila svůj účel. Mladá politička zde zanechala velmi dobrý dojem a končím myšlenkou TGM: “Bez individualismu, bez nadaných a vynalézavých jedinců, bez schopných vůdců, bez géniů práce pro společnost se nedá rozumně a spravedlivě organizovat”.

Jan Aksamit

předseda klubu VV Teplice

 
Joomla SEO powered by JoomSEF