facebookBtn      twitter   LinkedInLogo-black rssBtn snemovnaBtn

Zajímá Vás projekt e-sbírky, přijďte na seminář

20 Březen 2013 Tisk PDF

Dovolte mi, abych Vás co nejsrdečněji pozvala na seminář, který se věnuje tématu
e-sbírky a e-legislativy. E-sbírka a e-legislativa jsou projekty, o kterých se dlouhodobě hovoří. E-sbírka a e-legislativa jsou úkoly vyplývající ze strategických dokumentů vlády. Jejich přínos spočívá jednoznačně v lepším servisu občanovi, ale i v transparentnosti zákonů a jejich tvorbě.

Seminář se bude věnovat podrobné představě Ministerstva vnitra, které je za naplnění tohoto úkolu odpovědno, a názorům odbornéveřejnosti nejen z akademické sféry. Účastníci by měli dostat odpovědi na otázky, co si od e-sbírky a e-legislativy může občan slibovat, kolik nás podle prvních předpokladů bude e-sbírka a e-legislativa stát a kdy bude e-sbírka a e-legislativa funkční.

Seminář proběhne ve čtvrtek 21. března 2013 od 14.00 do 17.30 v budově Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky, Sněmovní 1, zasedací místnost číslo 205.

Na našem semináři vystoupí zástupci Ministerstva vnitra, Ministerstva spravedlnosti, Legislativní rady vlády, ale také z akademické půdy.

Podrobný program naleznete ZDE.

Svou účast prosím potvrďte na e-mailu  Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript , a to 19. března 2013.

Těšíme se na Vás.

 
Joomla SEO powered by JoomSEF